WC Duş Konteyner Resimleri

İnsanlar her zaman bir ürün alacağı zaman önce dış görünüşüne önem gösterirler (Genelleme yapmıyorum, bir kısmı bunu yapmaktadır.) Hatta bazımız bir ürün ne kadar işlevsiz ve isteklerimizi karşılamasa bile sırf dış görünümü bizi cezbettiği için o ürünü alma şevki gelmektedir. Bu aslında firmalarının satış bölümlerinin strateji zekâsıdır.

Ürünleri daha cazip hale getirmek için işlevini kısaltıp, görselliğini geliştiriyor. Bu sayede daha büyük kitleye sahip olma imkânı sağlıyorlar. Özellikle araba firmalarında buna sıkça rastlıyoruz. Motor seviyesi düşük ve yeterli performansı vermeyen araçlara görsel güzellik ekletilerek albenili hale getiriyorlar. Bu sayede görüntüsüne aldanıp araç alanlar sayesinden yüksek miktarlarda satış yapıyorlar. WC ve duş konteyner alırken en önemli şey kâğıt üzerindeki resmi ve projesidir. Bize çekici gelmez ise bir ürünü asla kabul edemeyiz. WC ve duş konteyner resimleri üzerinde ekstra bir güzellik beklemek anlamsız olur. Sonuç olarak wc ve duş konteynerler genel itibari ile temel ihtiyaçlarımızı gidermek amacı ile üretilen ve bu amaç ile ticareti yapılan kabinlerdir. Örneğin Van bölgesinde gelen depremde birçok insan temel ihtiyacı olan WC için alanlar aramıştır. Hatta birçok yayın organı da bunu teyit ederek, seyyar WC alanlarının buraya ulaştırılmasını istemiştir.

Devlet bunu göz önünde bulundurarak bu bölgelere seyyar WC kabinler göndermiştir. WC ve Duş konteyner resimlerinde göreceğiniz gibi bu tip konteynerler sadece 2 bölgeden oluşurlar. Bunlardan birisi WC için olan bölümdür. Bu bölümde kendi arasında ikiye bölünerek ellerin yıkanması için lavabo konulmaktadır. Duş kabini ise tek bölümden oluşarak sadece banyo ihtiyacını gidermek amacı ile üretilmektedir. Kapının dışında sadece havlu asmak için mini bölüm oluşmaktadır.

17 Yorum Var + Yorum Ekle

 • selam sadece içerisinde wc olarak 3×7 konteyner için fiyat verebilirmiziniz?

  • Merhaba Muzaffer Bey, gerekli gerekli bilgiler mail adresinize gönderilmiştir.

 • tuvalet-banyo, ofis, yemekhane ve mutfak için konteyner fiyatları nedir? Ebat konusunda herhangi bir terchimiz yok ancak yaklaşık 80 personelin ihtiyacını karşılamak için gerekli olabilecek miktar ve fiyat bilgisi verebilir misiniz?

  • Fiyat ve gerekli bilgiler e-mail adresinize gönderildi.

 • merhaba içerisinde tuvalet banyo mutfak ve 1 odası olan veya tuvalet banyo mutfak ve 2 odası olan konteyner fiyatlarınız ne kadar acaba. birde ikinci el koyner satıyormusun fiyatları ne kadar civarında. gelip görme ihtimalimiz varmı. şimdiden ilginize teşekkür ederim…

  • Merhablar, mail adresiniz hata veriyor. Lütfen kontrol ediniz.

 • içerisinde 2 tuvalet 2 duş 2 lavabo olan 2 adet içinkonteyner için fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.

 • merhabalar 3×7 2 bölmeli wc lavobo duş olan konteynir kdv dahil fiyatı nedir ve nakliye nasıl ve kaça mal oluyor
  teşekkürler

  • WC Duş konteyner fiyat bilginiz ve nakliye bilgisi e-mail adresinize gönderildi.

 • fiyat bilgisi

 • bana 3 adet wc 2 adet düş olan bir konteyner lazım lütfen fiatını yazarmısın

 • TEK KAPILI 2 WC 2 DÜŞ İÇİN 2 ADET FİYATI ALABİLİRMİYİM İYİÇALIŞMALAR

 • konteyner iç yüzeylerine ayna, askı, dolap gibi şeylerin montajı nasıl yapılıyor? mesela sizden aldığımız konteynerin aynasını söküp başka bir ayna takmak istersem sıkıntı yaratır mı? teşekkürler.

  • Detaylı bilgi e-posta adresinize gönderildi.

 • bitişik 1 adet banyo ve tuvalet fiyatınız ne kadardır mail atabilirmisiniz teşekkürler

Söylemek istediğiniz bir şey var mı? Devam edin ve bir yorum bırakın!

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>