WC Duş Konteyner Projeleri

Hepimiz günün belirli saatlerinde özel ihtiyaçlarımız ortaya çıkıyor. Bazen öyle zamanlar oluyor ki, yolda birden giderken sıkışıyoruz veya genel ihtiyaçlarımızı giderebilmek için WC aramamız gerekiyor. Böyle durumlarda konteyner tipi WC ve Duş kabinleri bizim kurtarıcımız oluyor. Peki, neden WC konteynerler? Bu sorunun cevabı çok basit, bilindiği gibi konteyner tipi kabinlerin kurulumu ve taşıması çok kolaydır. Bu sebepten dolayı istenilen yere wc ve duş konteynerlerini kurabilirsiniz. Özellikle doğal afet zamanlarında ortaya çıkan gereksinimlerinden birisi şüphesiz seyyar WC ve Duş alanlarıdır. Böyle yerlere hemen geçici WC ve duş konteynerleri kurularak temel ihtiyaçların geçici süreliğine giderilmesi sağlanmaktadır.

Peki, bu WC ve Duş konteynerlerini istediğimiz gibi bir maket gibi kurabilir miyiz, biz tasarlayabilir miyiz? Hayır! Her sektörde olduğu gibi bir yapı veya ortaya çıkacak malın önce projelendirilmesi yapılmaktadır. Projelendirmenin yapılmasını önemlerini sıralamak gerekirse; İleride oluşabilecek, kötü hava şartlarına karşı korunabilir olup olmayacağı, dışarıdan hiçbir şekilde rüzgârdan etkilenip etkilenmediği, aynı zamanda kaç sene süre ile dayanabileceği bu projeler ile ortaya çıkmaktadır. Uzmanlar bir kâğıt üzerinde önce WC ve duş konteynerlerinin boyutlarını belirlerler.

Bu boyutların ardından kurulacak yerin alanı ölçülür ve ona göre konteyner kenarlarında sağlamlaştırma yapılır. Konteynerler yere çakılarak monte edildiği için ilk aşama bu bakımdan çok önemlidir. Ardından WC ve duş konteynerlerinde en önemli nokta olan su akışının düzgün ve sağlıklı şekilde sağlanması için projelendirme çalışmaları devam eder.  Tüm bu projelerin ardından kalite-kontrol testlerinden geçerek müşteriye haber verilip, projenin son hali gösterilir. Müşteri WC ve duş konteynerlerinde eksik var ise bunu belirtir bu eksikler giderildikten sonra istenilen sayıda konteyner seri üretime geçer.

Wc duş konteynerleri ile alakalı daha fazla ürün ve proje çeşitine www.wcduskonteyner.com adresinden ulaşabilirsiniz.

2 Yorum Var + Yorum Ekle

  • Wc Duş kontenyerlerin bahçede kullanılmak amacıyla en küçük ve en ekonomik olanın fiyatını bildirirseniz memnun olurum.Teşekkürler.

    • WC Duş konteyner fiyat bilginiz mail adresinize gönderildi.

Söylemek istediğiniz bir şey var mı? Devam edin ve bir yorum bırakın!

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>