WC Duş Kabini

2’li As Panel WC Kabini

WC Duş Kabini

Dış görünüş olarak kontörlü telefon kabinlerini andıran WC duş kabin sistemleri gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır.  İçerisinde ihtiyaçları gidebilmek için bir adet lavabo ve ihtiyaç giderici bulunan WC duş kabinlerinde isteğe göre çeşitli özellikler ekleyebilirsiniz. Örneğin bu yaz gittiğim tatil sitesinin içerisinde bir havuz vardı. Havuzun içerisine girmeye çalıştığımda kapıda bulunan güvenlik “beyefendi önce duş kabinlerinde yıkanmanız gerekiyor” demişti. Buda duş kabinlerinin her alanda ne kadar yaygınlaştığının kanıtıdır. İç tasarımında bulunan malzemelerin 90%’lık kısmı kaliteli plastikten üretildiği için temizlemesi son derece kolaydır.

Tamamen hijyenik ortam sağlayan duş kabinleri, bir çok villanın bahçesinde görmek mümkündür. Plajlarda da sık sık gördüğümüz WC duş kabinleri sayesinde tatil severler denizden çıktıktan sonra bu kabinlerde durulanarak evlerine temiz bir şekilde gitmektedirler. WC duş kabin sistemleri yoğun olarak yardıma muhtaç, deprem gibi acil afet durumlarında daha çok kullanılmaktadır. Filistin halkına yapılanlardan sonra gönderdiğimiz yardım yiyeceklerinin yanında devlet 200 adet wc ve duş kabini göndermiştir. Bu kabinler sayesinde yaşayacak evleri olmayan insanlar daha rahat ve temiz şekilde temel ihtiyaçlarını gidermektedir.  Ülkemizde uzun yollarda WC duş kabinlerini ilerleyen yıllarda görmek mümkün olacak. Şuanda tüm benzincilerde bulunan kabin sistemleri, önümüzdeki yıllarda uzun yollarda belirli bölgelere “dinlenme tesisi” adında alanlar yapılarak vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanacak.

WC duş kabinleri fiyat olarak da beton yapımı duş yerlerine göre oldukça ucuz olması ile dikkat çekiyor.115×120 boyutlarına sahip WC duş kabinini 500TL den başlayarak 5.000TL kadar çıkan fiyatlar ile elde edebilirsiniz. Maximum 150 x 400 boyutlarından oluşan WC ve duş kabin sistemlerini almak için mutlaka bu işte yıllarını vermiş kişiler ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

6 Yorum Var + Yorum Ekle

 • fiyat bilgisi

  wc
  duş kabini

  • WC Duş kabini fiyat bilgisi mail adresinize gönderildi.

 • WC-DUS Kabin fiyat bilgisi

  • Mesajınız ilgili departmana iletildi.

 • RESİMDEDE GÖRDÜĞÜM WC DUŞ KABİN FİYAT VEREBİLİRMİSİNİZ.150X270 WC DUŞ.VE YA 115X120 ALATURKA WC.150X150 WC ALATURKA.

 • 115*120 ve 150*150 wc kabin fiyatı ne kadardır acaba?

Söylemek istediğiniz bir şey var mı? Devam edin ve bir yorum bırakın!

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>