Standart Kabin

Standart Bekçi / Güvenlik Kabinleri

Standart kabinleri istediğiniz işte, bölgede dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yollarda sıkça rastladığımız standart kabinleri, en çok gördüğümüz yer ise şüphesiz İstanbul kartları doldurduğumuz ve çıkarttığımız yerlerdir. Standart kabinlerde, prefabrik evlerde bulunan dış yalıtım malzemesi ile döşendiği için hava şartları ne olursa olsun içeride rahatlıkla durulabilmektedir. Soğuk kış aylarında içeriye elektrikli soba koyarak dilediğiniz kadar içeride durabilirsiniz.

Standart kabinleri sadece kart doldurduğumuz yerlerde değil aynı zamanda halk ekmeği satan yerlerde görmek mümkün. Özellikle hijyenik ve temizlemesi kolay olduğundan dolayı halk ekmeği satılan yerlerin hepsi standart kabin kullanmaktadır. Standart kabinler boyut olarak genelde 5-10 m2 den oluşmaktadır. 150×150 boyutların bulunan 3 m2’ye sahip standart kabinleri genelde iş merkezlerinin güvenlik görevlisinin bulunduğu alanlarda kullanılır.  İçerisi oldukça küçük olduğu için içeride fazla kalınamaz. Hele birde soğuk havalarda her ne kadar ferah ve hava şartlarında etkilenmemiş olsa da 2m2 alana sahip yerde uzun süre durmak, insan sağlığı acısında olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.  Standart kabinlerde sadece küçük modeller değil, birden fazla kişinin kalabilmesini sağlayabilen çeşitli seçeneklerde bulunmaktadır. Bunlar arasında rahat çalışma ortamı sağlayan standart kabin ise 20m2 alana sahip kabin türleridir.

Tek katlı prefabrik evlerden pek farkı olmayan bu kabinlerde 2-3 kişi rahatlıkla çalışabilir, uzun süre rahatsız olmadan içeride durabilmektedir.  İsteğe göre ihtiyaç alanları da eklenebilen bu standart kabinler, işçilerinin rahat ortamlarda çalışmasına özen gösteren işletmeler tarafından tercih edilen kabin türleridir. Hafif ve kolay taşınabilir özelliği sayesinde dilediğiniz yere kolaylık ile götürebilirsiniz.

1 Comment + Yorum Ekle

  • Merhaba,
    Kabini bizim arzuladigimiz dizayn da yapabilme imkani var mi?
    Saygilar.

Söylemek istediğiniz bir şey var mı? Devam edin ve bir yorum bırakın!

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>