Konteynır Ev

konteynir-ev-catiliÜlkemizde deprem vakasının yaşanması, deprem nedeniyle birçok kişinin hayatını kaybetmesi ile beraber insanlar daha çok güvenli alanlarda ikamet etmeyi tercih etmektedir. Kişilere güven veren ve güvenli yaşam alanları oluşturan konteynır evler güvenlikleri ile olduğu kadar tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Dış cephe tasarımları kişilerin isteğine göre farklılık gösterebilir ve tek katlı veya iki katlı olabilir. İzolasyon özelliklerine sahip olan konteynır evler, yazın serin, kışın ise sıcak olabilmektedir. Konteynır ev çeşitleri; çatılı, çatısız, tek veya 2 katlıdır.

Çatı detayı bulunan evler özellikle kış aylarında daha güvenli ve daha kullanışlı olur. Özel isteğe göre; salon, wc, banyo ve farklı oda sayısına göre konteynır evler üretilir. Özellikle yazlık mekânlar için yaptırılan konteynır evler, 2 katlı, bahçeli, korkuluklu ve çatı detaylı olmaktadır. Evlerin dış cephe boyaları istenilen renk seçeneğine boyanabilmekte, evlerin daha dikkat çekici olması için pembe ve kırmızı gibi renkler tercih edilebilmektedir. Konteynır evler gerçek ev konforu halinde üretilir. İstenilen alanlara oldukça kısa bir süre içerisinde monte edilebilen konteynır evlerde kişilerin ihtiyaç duyabileceği bütün öğeler yer almakta ve kişilere konforlu yapılar sunulmaktadır. Yüksek izolasyon özelliğine sahip olan ve güvenli tasarımlarda üretilen, konteynırlar şantiye ortamlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Şantiye ortamlarında kullanılan konteynır modelleri içerisinde, çalışma ofisi alanı bulunduğu gibi, farklı yatak sayısına sahip olan yatakhane, mutfak bölümü, çamaşırhane, laboratuar, tuvalet ve duş bulunmaktadır. Farklı ölçü ve tasarımlara sahip olan konteynır ev modelleri, istenilen alana kolayca monte edilebilmektedir. Yeri değiştirilmek istenen konteynır evler, de monte işlemi yapılmadan bir vinç yardımı ile kolayca taşınabilmektedir. Ev modelleri çelik yapılarından dolayı, içerisinde yaşayan kişilere güven verici nitelikte olmaktadır. Aklınızda olan ev modelini kısa sürede gerçeğe dönüştürebilmek adına konteynır evleri tercih edebilir, sonrasında evinizi başka bir alana götürebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Tüm bunların dışında konteynır ev fiyatları, evin büyüklüğüne, evin yapımında kullanılan odaların sayısına ve büyüklüğüne, kullanılan malzemenin kalitesine, evin tek veya 2 katlı olmasına göre değişim gösterebilmektedir.

Yukarıda kullanılan resimdeki konteyner eve sahip olmak isterseniz öncelikle burayı tıklayın.

4 Yorum Var + Yorum Ekle

  • İki odalı banyo wc ve evyeli 3*7m konteyner ev ile ilgileniyorum. Ev fiyatı-vinçli ve vinçsiz sevkiyat fiyatı nı öğrenebilirmiyim.Saygılarım ile.

  • 10x14metre konteyner Ev fiati kacliradir turkiyenin Her yerine goturup Montaj yapiyormusunuz lutfen Bilgi gonderirmisiniz

  • tek katlı olan ev daha sonra ıkıncı kat çıkabilirmi? katologdan beğenilen evin fiatı nasıl öğrenicem.
    alt betonu sizmi döküyorsunuz.?iki konteynirlik evin fiatı iç bölmelere göremi belli olur?cevabımızı bekliyorum teşekkür ederim.

  • Merhabalar 2 oda wc dus mutfak 3*7 ve 3*8 konteynir fiyatlarini ogrenebilirmiyimİstanbul Şahintepe/Basaksehir bolgesine Kdv vincli nakliye toplam fiyat ne olur acil cevap bekliyorum tesekkurler kolay gelsin

Söylemek istediğiniz bir şey var mı? Devam edin ve bir yorum bırakın!

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>