Konteyner Ev İle Sıcak Aile Ortamı

Konteyner ev, sizlere her yerde yaşama imkanı sunacak müthiş bir icat. Bu evi istediğiniz her yere koyabiliyorsunuz ve orada yaşayabiliyorsunuz ama mümkünse evi koydurduğunuz yer özel mülk olmasın. Bu evler normal bir evin bütün özelliklerini taşıyor sadece elektrik, su, doğal gaz tesisatları yok. Bunlarada çözüm bulduğunuz takdirde sıkıntı kalmayacak. Evde mutfak, oturma alanı vs mevcut. Bu konteyner ev ailenin kullanımına uygun olduğu gibi bir çok kullanım alanıda mevcut. Sadece siz nerde kullanacağınıza karar verin yeter. Sonrasında internette arattırdığınızda bir çok ürün çıkacak karşınıza.

konteynerev-1gunde

Bu konteynerler inşaat alanlarındada çok tercih edilmekde.Büyük inşaatlarda inşaat işçileri burda yatıp kalkmaktadır. Evleri burası olup yaşamlarını burda geçirmektedirler. Her türlü boyutu bulunan konteyner evler sizin ihtiyacınıza görede ayarlanabiliyor. İstediğiniz ölçüleri, içinde ne olmasını istediğinizi, kaç kişinin kalacağını vs söylüyorsunuz ve firmalar sizin isteklerinize göre evleri yapıp size teslim ediyor. Hatta getirip istediğiniz yere bırakıyor. Sizde burda yaşamaya başlıyorsunuz. Normal bir evin rahatlığını vermesede ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Başınızı sokacağınız bir çatı oluyor sonuçta. Bu evlerde tuvalet ve banyoda mevcut. Dışarda bakıldığında penceresiyle kapısıyla normal evlerden ayıramazsınız. Vinç ile getirilip bırakılan ev direk oturmaya hazır halde oluyor.

Artık teknoloji ilerledikce kendi elektriğini ve kendi sıcak suyunu sağlayan konteyner ev ortaya çıkmakta. Siz internetten gezip kararınızı veriyorsunuz ve bütçenize göre bir ev satın alıyorsunuz. Gerisi zaten içinde geliyor sizin ayrıca bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Büyük bir bahçeniz varsa eğer bu evi bahçe işleri için kullanabilir oraya eşyalarınızı koyabilir kendi evinizi kirletmeden bu konteyner evde duşunuzu alıp temizlenebilirsiniz. Ayrıca büyük inşaat işleri için şantiye konteynerleride mevcut. İşçileriniz rahat etsin aile ortamını ev sıcaklığını burda yaşasın istiyorsanız tüm özelliklere sahip bir konteyner alabilirsiniz. Bu sayede işçileriniz motivasyonu yükselir ve bu da performanslarını arttırmasını sağlar.

İşte gün geçtikce herşey dahada kolaylaşıyor. Pratikleşme yolunda baya ilerleme kaydediliyor. Bugün ki rahatlıklardan yola çıkarak gelecekde bizi müthiş ürünler bekliyor. Her bütçeye uygun ürünler ile herkes rahat edecek.

4 Yorum Var + Yorum Ekle

  • Konteyner ev fiyatlarını nasıl öğrenirim.

  • Afyon ili ihsaniye ilçesi sarıcaova köyünde bulunan arsama konteynırdan yaklaşık 100120 m2 arası bir yaşam alanı yaptırmak istiyorum.Özellikle konteynır planlıyorum.Fiyatını nakliye ve montaj ile kdv dahil çıkartabilirmisiniz.İlginize teşekkür ederim.

  • konteynerler hakkında bilgi paylaşmanızı isteri. ne kadar sürede yapılır ve kaça mal olur.
    2 oda mutfak banyo vc

  • merhaba iyi çalışmalar
    yaşam konteynerları ve asplus konteyner fiyatlarını gönderebilirmisiniz. nakliyatlı olarak.
    Şimdiden teşekkür ederim

Söylemek istediğiniz bir şey var mı? Devam edin ve bir yorum bırakın!

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>